VR - TATA BOJS & PSH & HRUBÁ HUDBA - 28. Dny evropského filmu

VR – TATA BOJS & PSH & HRUBÁ HUDBA

19. 6. 2021 21h Přítomnost 

Čtyři písně od kapely Tata Bojs, jedna od PSH a folklór od Hrubé Hudby – tak, jak jste je dosud neviděli. Totiž v imerzivním provedení od studia Brainz. Po projekci VR – Tata Bojs & PSH & Hrubá Hudba proběhne debata s tvůrci a Naomi Adachi.

Česká republika, 2021 / 45 min / Režie: Petr Hanousek. Účinkují: PSH, Tata Bojs, Hrubá Hudba

Nasadíte si VR headset a ocitnete se uvnitř hudební seance, kterou jste doposud nezažili. Bez přehánění. Budete totiž jediným divákem unikátního představení, které s využitím nové technologie experimentálně připravily dvě české hudební legendy. PSH a Tata Bojs.

Peneři nastudovali pohybovou performanci s částí souboru La Putyka (song Debut) a Tata Bojs se pustili do takřka kabaretního zpracování několika svých songů (Vlasní brácha, Zvony, 220 travoltů, Šťastnější). Budete s nimi v nahrávacím studiu a dočkáte se nejednoho překvapení.

Třetím projektem je pak Hrubá Hudba. Originální spojení dvou odlišných hudebních světů (Lesní zvěř v čele s Jiřím Hradilem z Tata Bojs & Horňácká muzika Petra Mičky), které na české hudební scéně dosud nemá obdoby. Hudební koktejl syrového horňáckého folkloru a nu-jazzu s prvky dalších hudebních žánrů.

Vstupné za projekci a debatu: 200 Kč

Program

Informuji DEF28 Protišedi Rádio1